Stor perde almadan sitemizi ziyaret edin

Stor perde almadan sitemizi ziyaret edin
66

Stor perde modelleri, uzunca bir süredir en çok satan perdeler arasında yer alan ve kullanımları da giderek artan ürünlerdir. Bunun en başta gelen nedeni, kullanım kolaylığıdır. Zira stor perdeler, kullanım ve temizliği son derece kolay ve pratik olan ürünlerdir. Yan taraflarında yer alan bir zincirli mekanizma ile kolayca açılıp kapanan stor perde modelleri, kullanılmadıkları zamanlarda kapalı bir halde durur. Bu sayede kirlenmeleri engellenir. Zaten özel kumaş kaplamaları nedeniyle kolay kolay kir ve leke tutmayan ürünlerdir. Kirlenseler dahi, stor perde temizliği son derece basit ve kolay bir iştir. Çoğu kir ve leke için, perdeyi olduğu yerden çıkarmadan nemli bir bez ile silmeniz yeterli olacaktır.

Stor perde modelleri ve fiyatları

Ancak stor perde modelleri, sadece bu nedenden dolayı popüler değildir. Yaygın şekilde kullanılmalarının asıl nedeni, son derece estetik ve dekoratif bir görünüme sahip olmalarıdır. Stor perdeler, üzerlerine istenen her türlü desenin basılabildiği ürünlerdir. Dolayısıyla desen ve renk bakımından neredeyse sonsuz sayıda bir çeşitlilik söz konusudur. Bu nedenle her mobilya ile uyum sağlayabilir ve evlerin her odasında da kullanılabilirler. Örneğin, çocuk odası stor perde modelleri farklı bir desene sahipken, salonda kullanılacak stor perdeler tamamen farklı bir desene sahip olabilir. Stor perde modelleri, ihtiyaçlarınıza göre özelleşebilen ürünlerdir. Stor perde fiyatları ise, geleneksel perdelere kıyasla çok daha düşüktür.

Uygun fiyatlı stor perde satın al

Türkiye’nin en büyük online perde mağazası olan Enmodaperde.com, stor perde kullanmanı avantajlarını sizlere tam manasıyla sunmaktadır. Yanmaz stor perde, baskılı stor perde, çocuk odası stor perde, desenli stor perde, karartma stor perde, simli stor perde ve tül stor perde gibi çok sayıda seçeneğimiz mevcuttur. Her biri; Brillant, Taç, Dolcevita, Apresan, Harput Holding ve Kıray Teks gibi sektör lideri markalar tarafından üretilmiştir. Stor perde modellerimizin hepsi için de %100 orijinallik garantisi verilmektedir. Düzenlediğimiz kampanyalar sayesinde de, en kaliteli stor perde modellerini en uygun fiyatlardan satın almanız mümkün olmaktadır. Kapıda ödeme ve kredi kartına taksit seçeneklerimiz mevcuttur. http://www.enmodaperde.com/43_stor-perde.html

Yorum Yap