Bebek mamaları uygun fiyatlarla hekimoglusaglik.com’da

Bebek mamaları uygun fiyatlarla hekimoglusaglik.com’da
63

Bebek mamaları, bebeklerin ilk 12 ay boyunca ihtiyaç duyduğu özel bir besin grubunun ismidir. Genel olarak toz halinde satışa sunulurlar ve su ile karıştırılmaları, bazen de ısıtılmaları gerekir. Bebek maması çeşitleri, markası ne olursa olsun anne sütünü taklit eden ürünlerdir. Anne sütü içerisinde yer alan tüm mineraller ve koruyucu maddeler, bebek mamaları içerisinde de mevcuttur. Hatta bazı durumlarda, bebek mamaları anne sütünden dahi fazlasını sunabilmektedir. Sanılanın aksine, anne sütünün yerine kolaylıkla geçebilirler. Nitekim Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 2011 yılında yayınlandığı bir rapor ile bebek mamalarının anne sütü yerine kullanılabileceğini ortaya koymuş ve mama kullanımını dünya çapında teşvik etmiştir.

Bebek maması nasıl olmalı?

Ancak elbette bebek maması belirli bir kalite standardına göre hazırlanmalı ve içeriğinin uluslararası standartlara uygun olduğu teyit edilmelidir. Uygulamada, bunu başarabilen sadece birkaç adet bebek maması markası bulunmaktadır. Dolayısıyla bebeğin beslenmesi için bu markalardan şaşmamak ve bebek maması satın alırken son derece titiz davranmak gereklidir. Kaliteli bir bebek maması; içerisinde protein, ya, linoleik asit, vitamin, mineral, niyasin, folik asit, kalsiyum, fosfo, sodyum korid ve nükleotidler barındırmalıdır. Annenin hasta olduğu ve hastalığın kanla bulaşmasının mümkün olduğu hallerde de muhakkak bebek mamaları ile beslenmek şarttır. Bebek mamaları, gerek içeriklerinin gerekse de paketlenmelerinin önem taşıdığı ürünlerdir. Hatta saklandıkları koşullar dahi önem taşımaktadır.

Kaliteli bebek mamaları uygun fiyatlarla

Hekimoglusaglik.com web sitesi, tüm bu hususlara dikkat ederek titizlikle seçtiği bebek maması çeşitlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Stoklarımızda sadece kalitesini ve saflığını dünya çapında ispat etmiş bebek maması markaları bulunmaktadır. Humana, Aptamil, Bebelac, SMA ve Evolvia bu markalardan bazılarıdır. Mamalarımızı bebeğiniz sütten kesilip dişleri çıkana, yani sofraya oturma zamanları gelene kadar kullanmanız mümkündür. Bebeğiniz emziriyor olsanız dahi, bebek mamalarını takviye gıda olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hekimoğlu Sağlık, sadece Tarım Bakanlığından onaylı, taze, sağlıklı ve kaliteli bebek mamalarını satışa sunmaktadır. Siparişleriniz kargo ile Türkiye’nin her yerine teslim edilmekte olup, bebek mamaları fiyatları ise bütçenizi zorlamayacak ölçülerdedir. https://www.hekimoglusaglik.com/kategori/mamalar/

Yorum Yap