Paykasa Almak İstiyorum

Paykasa Almak İstiyorum
48

Paykasa; artık internet üzerinden kullanılan sanal ortam için geçerli olan bir ödeme sistemidir. Paykasa da belirli bir somut kart bulunmaz sadece numaraların oluşturulmasıyla uygulanan bir ödeme şeklidir. Paykasa satan sitelerden istenilen limit belirlendikten sonra limitin tutarı site hesabına yatırılır ve bir süre sonra size ulaşan 16 haneli pin kodu ile alışveriş yapabilirsiniz. Sadece numaralardan oluşan bu ödeme sisteminde hiçbir kimlik bilgisi banka bilgisi ya da şahsa ait özel hiçbir bilgi bulunmaz. Karışık olarak hazırlanan ve sadece sizin bilebileceğiniz rakamlardan oluşan ve size ait olan 16 haneli pin kodu ile alışveriş yapma imkanı bulursunuz.

Paykasa özellikle dünyada uzun zamandır kullanılan sanal ortam üzerinden en güvenli ödeme aracı olarak kabul edilmektedir. Türkiye’de Paykasa kullanımı çok fazla yaygınlaşmasa da artık birçok alışveriş sitesi veya oyun sitelerinin Paykasa ı ödeme kabul ediyor olmasıyla daha fazla anılmaya başlanmıştır.  Paykasa satın al kredi kartına alternatif olarak üretilen ve risk açısından hiçbir sorun yaşatmayan, güvenirlilik taşıyan bu sistemin en önemli özelliğinden birisi de kullanım sonrası numaraların iptal olarak devre dışı kalmasıdır. Bu sayede ilk oluşumu ortadan kalkar tekrar Paykasa edinmek için aynı işlemi yerine getirmek ve satın almak yeni yükleme ile pin kodu almak gereklidir. Paykasa özellikle güvenlik sistemi açısından oldukça güvenilir bir ödeme şekli olarak çok fazla önem taşımaktadır. Sadece yapılması gereken Paykasa numarası ile alışveriş yapacağınız ya da oyun sitesi üzerinden çip olacağınız zaman sizden istenen numaraları girmek ve sonrasında işlemi bitirmek! Bu kadar basit ve hızlı bir uygulama ile ödeme yapma imkanı doğmaktadır.

Ayrıca  limitinizi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda satın aldığınız Paykasa paranızın iadesini isteyebilirsiniz. Bu anlamda kaybedeceğiniz hiçbir maddi bedel olmayacaktır. Bu sayede artık internet üzerinden kredi kartı kullanımında yaşadığınız tedirginliği ve sıkıntıyı hiç bir şekilde yaşamayacak sadece Paykasa ödeme ile güvenli alışverişin tadını çıkarabileceksiniz. Sizde hemen bir Paykasa sahibi olmak için sitemiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kolaylığı siz de yaşamalısınız!

Yorum Yap