Çelik dosya ve soyunma dolapları

Toplu yaşam alanlarında, çoklu kullanım gerektiren mekanlarda depolamaya duyulan ihtiyaç fazladır. Özellikle öğrenci yurtları, spor kompleksleri ve bunun gibi kişisel depolama gerektirecek yerler için en uygun dolaplar soyunma dolaplarıdır. Genel olarak çelik malzemeden üretilen Soyunma Dolabı, kilitli sistemi ile kişiye özel olarak kullanım sağlar.

Birçok ölçüde soyunma dolabı vardır. En çok tercih edilen ölçüler yükseklik olarak 100 cm, genişliği ve derinliği ise 40 cm şeklinde belirlenmiştir. İki dolap üst üste ve yan yana sıralı şekilde tercih edilir. Soyunma odalarında, okul koridorlarında ve iş yerlerinde tercih edilir. Aynalı ya da çok raflı olan soyunma dolabı imalatı da gerçekleştirilebilir. Birçok mobilya firması soyunma dolaplarını uygun fiyatta ve iyi kalitede satışa sunmaktadır. Ölçüleri değiştirilerek, mevcut alana daha fazla dolap eklenebilir. Kullanıcı sayısı ve sıklığı da düşünülmelidir. Soyunma dolaplarının kilitleri de farklı çeşitlerdedir. Anahtar, şifre ya da el izi gibi yöntemler kullanılır. Dosya Dolabı oldukça güvenlidir.

Çocuklar için de soyunma dolapları kullanılmaktadır. Ana sınıfı ya da kreş gibi eğitim kurumlarında çocuk için özel boyutlarda üretimleri sağlanır.

270530-216190-soyunma ve dosya dolaplari celik (5) 270530-216190-soyunma ve dosya dolaplari celik (6) 270530-216190-soyunma ve dosya dolaplari celik (8)

Yorum Yap