En İyi ve Uygun Muhasebe Programları

Birçok işletme alt yapılarını bilgisayarlı ortama geçmeye hazırlarken ilk iş olarak muhasebe departmanlarından başlayarak geçiş yaparlar. Bu süreçte en sıkıntılı unsurların arasında kullanılacak muhasebe yazılımının fiyat politikası ve kullanım kolay olmaktadır. Ülkemizde ciddi sektör haline gelmiş olan ticari programlar sınıfı için doğruyu seçmekte ne yazık ki her zaman başarılı olunamıyor. Tecrübeli firmalardan destek alınmadığı zamanlarda sürekli yazılım değiştirme ihtiyacı duyulmaktadır.

Özellikle şirketlerin bilgisayarlı ortama geçişte ilk yapmaları gereken işlem ihtiyaçlarını belirlemek olacaktır. Muhasebe programları geçmiş dönemlerde olduğu gibi komple paket halinde satılmamaktadır. Bu sebepten tamamen ihtiyacınız olan bir yazılımı belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin sadece ön muhasebe için kasa programı kullanmak isteyen kişilerin daha ileri özellikleri olan yazılımlara hem boşuna para verip hem de daha karmaşık bir yapıya dönüştürüp sıkıntı çekmemeleri gerekmektedir.

İşletmede kullanılacak muhasebe programları için özellikler belirledikten sonra fiyat konusunda da titiz davranmamız gerekir. Bu tür yazılımlar şirketlere yönelik ve kullanımı zorunlu ihtiyaç olarak görüldüğünde piyasadaki birçok yazılım hak ettiği değerin üzerinde fiyatlar ile satılmaktadır. Fenesoft Ön Muhasebe programı rakiplerine göre özellikleri ile kıyaslandığında en uygun maliyetli muhasebe programları sınıfında bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle kullanım panelinin kolay olması ve sade yapısı ile birçok firmanın seçtiği muhasebe yazılımı olarak bilinmektedir. Fenesoft yazılımları sayesinde şirketinizin ihtiyacı olan modülleri belirleyip tamamen size hitap edecek uygun yazılımı sunuyoruz. İşletmeniz için en iyi ön muhasebe programlarına ulaşmak için http://www.fenesoft.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

muhasebe programlarý

Muhasebe Programları Hangi Sektörlerde Kullanılır ?

Fenesoft ön muhasebe programları tüm sektörlerde ürün alış ve satış takibi, stok takibi, fatura yazdırma, borç – alacak takibi işlemleri için rahatlıkla kullanılabilir. Programların sıklıkla kullanıldığı sektörlerin başında ; İnşaat, Dekorasyon, Mimarlık, Gıda, Medikal, Otomotiv, Restoran, Manav, Kuruyemiş, Pastane, Kasap, Market, Tekstil, Beyaz Eşya, Sigortacılık gelmektedir. Fenesoft programları; cari, stok, fatura, kasa, sipariş, teklif, banka, alış, satış hesaplarının takibini bilgisayarda yapmak isteyen tüm esnaf ve şirketler için uygundur.

Yorum Yap